Close nav
close the mobile menu

İLAN VERME KURALLARI

1. İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece ilan hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılmaması veya link eklenmemesi gerekmektedir. 

2. Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar verilen hizmetle ilgili ve ilana ait olmalıdır. 

3. İlan girişlerinde belirtilen kriterlerde doğru bilgiler yer almalıdır. İlanda verilen tüm bilgilerin doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. 

4. Eklenen fotoğrafların içeriğinde firma logoları veya farklı web sitelerinin link ya da isimleri yer almamalıdır.

5. Sistem içerisindeki farklı bir kullanıcının fotoğrafı / fotoğrafları kullanılmamalıdır. 

6. Sitemizde aynı kategoride birden fazla ilan veremezsiniz. 

7. Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme tekraren girilebilir.  

8. Tüm kategorilere ilanlar eklenebilir. Fakat üyeler ilanlarının konyaozelders.com sitesinde bulunan Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesine uygun olduğu kontrol etmeli ve doğabilecek tüm sorunlar için sorumluluğun ilanı veren kişide olduğunu bilmelidir. 

9. Ayrı kategorilere açılmış her ilanda aynı içerik kullanılabilir. 

10. İlan girişleri mutlaka ilanı veren kişinin kendisi tarafından yapılmalıdır. 

11. Açılan tüm ilanlar için temsili fiyat verilmemelidir. Site üzerinde yazılan fiyattan anlaşan taraflar arasında yapılacak değişiklik, yine tarafların kendilerini ilgilendirir. KonyaOzelDers.com verilen hizmetle ilgili özel ders fiyatı ve parasal konularda ilanı veren ve ilan sahibi ile parasal ilişkiye giren kullanıcı arasında hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluk ilan sahibi ve ilan sahibi ile görüşen kullanıcılara aittir.

12. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece “Kullanıcı Bilgileri” bölümünde değil açıklama kısmındada yayınlanabilir. Site kullanıcıları hizmetleri için tanıtım sayfası hazırlayarak iletişim ve adres bilgilerini bu alanda yayınlayabilirler. 

13. İlanda belirtilen tüm bilgilerin gönüllü olarak ilan sahibi tarafından yazdığı kabul edilir.

İlan veren tüm üyelerimiz yukarıdaki kuralları ve Kullanım Koşulları ile Üyelik Sözleşmesini okuyup, anlayıp, onaylamış sayılmaktadır.